Výpočet ceny

Sami si můžete spočítat kolik bude stát kurýr z Vašeho stolu, až na stůl adresáta. Přehledná tabulka hned ukáže trasu cesty a vypočítá výslednou cenu doručení zásilky.

více

Objednat zásilku

Je možné okamžitě objednat doručení zásilky. Doručíme od obálky po paletu, přesně podle Vašich instrukcí. Můžete vybírat i dobu doručení zásilky dle důležitosti.

více

Naše přednosti

Máte vždy záruku, že zásilku doručíme jen přímo do rukou adresáta. Nabízíme mnoho výhod a benefitů oproti jiným kurýrním službám, a to nejen v doručování zásilek. Přesvědčte se o našich přednostech.

více

Náš tým

Zakládáme si na profesionálním a přátelském přístupu. Prohlédněte si naše kurýry, kteří se starají o doručení všech zásilek a také moderní vozový park, na který spoléháme.

více

Proč si vybrat právě nás ...

Svěřte své zásilky do zodpovědných rukou největší kurýrní služby s vlastním vozovým parkem.

U zavolejsikuryra.cz se setkáte s profesionálním a slušným přístupem. Naše kurýry si můžete prohlédnout přímo na našem webu a společně se systémem sledování služby, tak získáváte dokonalý přehled o stavu Vaší zásilky. Dále nabízíme doručení zásilky po celé ČR a dokonce na Slovensko. Díky pravidelným linkám našich kurýrů máte jistotu, že Vaše zásilka dorazí včas a maximálně s jedním přeložením.

více

Následuj nás

Připojte se k nám online !